Aysad -

Notifications

Uluslararası Asansör İstanbul fuarı, yeni ürün ve teknolojilerin sergilendiği, ticari anlaşmaların yapıldığı, yeni işbirliği temellerin atıldığı ticari bir organizasyon olmasının ötesinde, düzenlenen konferanslarla da sektörün bilgi kaynağı olmaya
devam etti. Konferans programı kapsamında VDMA adına Ebru GEMİCİ “Asansör ve Yürüyen Merdivenlerde Endüstriyel İstatistikleri paylaşırken, AYSAD İletişim Komitesi Baskanı Selçuk DİKMEN moderatörlüğünde; Jean Luc DETAVERNIER ve Luc RIVET ve Wolfgand ADLDINGER “Avrupa’da SNEL Uygulamalarını" değerlendirdi. Fuarın en fazla ilgi gören oturumunda ise sektörün güncel konusu olan “Asansör Yıllık Kontrolleri” masaya yatırıldı. AYSAD Baskanı Sefa TARGIT moderatörlüğünde düzenlenen konferansta söz alan T.C. Bilim Sanayi Teknoloji Bakanlığı Sektörler Daire Başkanı Zühtü BAKIR, TMMOB MMO temsilen Halim AKISIN, TSE temsilcisi İlknur KILIC, SZUTEST temsilcisi Erman BALCI, OTIS firmasından Aziz BİLGE ve ERSAN Asansör firmasından Fuat DURDAĞ, bilgi ve düşüncelerini katılımcılarla paylaştı. Ayrıca çeşitli katılımcı firmalar da fuar boyunca uzmanlık alanlarına ilişkin serbest sunumlar gerçekleştirdi.
Asansör İstanbul 2013 hakkında detaylı bilgi için www.asansoristanbul.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Derneğimizin de 7. ve 8. salonlar fuaye alanında temsil edildiği fuarda standımızda ziyaretçilerimiz özellikle Asansör Yıllık Kontrolleri, bilirkişi çalışmalarımız ve diğer faaliyetlerimiz hakkında bilgilendirildi.

No Item